Wc Tuvalet Banyo Tıkanıklık Açma

 Wc tuvalet banyo tıkanıklık açma işinde  profesyonel ekibimizle birlikte hizmet vermekteyiz. Evinizde karşılaştığınız tuvalet wc tıkanıklığı gelişmiş kanal açma makinesi yardımı ile artık sıkıntı olmaktan çıktı. Profesyonel ekiplerimiz en acil durumda yanınızda tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı kameralı cihazlarımız ile açabilen şirketimiz tıkanıklık açma çalışması sonrası hattın içini kamera ile görüntüsünü alarak arıza tespiti yapmaktadır pimaş borusu tam olarak açıldı mı ilerde herhangi bir sorun yaratır mı diye kontrol edilerek bilgi verebilir.

Daha sonra sipralli kanal açma makinası ile tuvalet tıkanmasına sebep olan cisimler temizlenir tuvalet açıcı ve lavabo açıcı kimyasallarla açılamayan pis su gideri kırılmadan pimaş açma makinalarımızla kolayca ve zahmetsizce açılır.

Uzman ekibimiz İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakasında tüm ilçelere hizmet vermektedir tuvalet açma işleminde açılamayan gider boruları dedektörlü kameramız ile tam noktası belirlenerek onarımı kendi personelimizle garantili şekilde yapılır

Tuvalet deliğine kaçırılan herhangi bir yabancı cisim pimaş borunun dirsek çatal gibi ekleme parçalara takılarak tuvalet borusunun tıkanmasına sebep olur seramikleri kırmadan özel cihazlarımız sayesinde pimaş içinde tıkanmaya sebep olan maddeleri parçalayaraktan açabiliriz. Daha ekonomik ve zahmetsizce sizi bu dertten kurtarırız.

Tuvalet ve banyonuzdaki tıkanıklıklar hayatınızı zorlaştıran problemlerdir. Tıkanıklık sorunları, tuvalet ve banyonuzu kullanmanıza engel olur. Tıkanıklıklar size engel olmakla kalmaz, sağlığınızı da tehdit eder. Tıkanıklıklar büyük çoğunlukla giderlere yabancı maddeler ve atıkların birikmesiyle ortaya çıkar. Bireyler genellikle bu tıkanıklıkları kendi çabalarıyla açmaya çalışır.

Tıkanan giderlerin çoğu klasik pompalama gibi yöntemlerle açılmayabilir. Tuvalet ve banyo tıkanıklıklarını gidermede profesyonel destek gerekebilir. Tıkanıklık problemlerinin çözümünde uzman ekip ve donanım gerekir. Yapınıza zarar vermeden problemin ortadan kaldırılması sizin işinizi daha da zorlaştırmamış olur. Zira sadece bir tuvalet ya da banyo tıkanıklığını açma işleminin büyük tadilat işlerine dönüştüğü vakalar oldukça fazladır.

Biz tuvalet banyo tıkanıklıklarını sizin için, seri ve profesyonel olarak açıyoruz. Özel cihazlarımız sayesinde tuvalet ve banyonuzdaki tıkanıklıkları kısa sürede tespit edip, zemine  hiçbir şekilde müdahale etmeden tıkanıklık probleminizi çözüyoruz. Tuvelet tıkanıklığı açma çok sıkıntılı bir iş olduğu kadar son teknoloji cihazlarla kolayca kırmadan dökmeden garantili bir şekilde tarafımızca yapılmaktadır.

Pis su gider tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı hepimizin karşılaşabileceği bir problemdir. Daha çok yaz aylarında daha sıklıkla yaşanılan sorundur daha çok yaz aylarında olmasının sebebi gider borularındaki katmanlar sıcaktan dolayı kuruyarak pimaş borularındaki çapı daralıp daha çabuk tıkanmaya sebep olur ilk etapta koku yaparak kendini belli eder bayanlar genelde bu gibi durumlarda geçici çözüm olarak tuvalet açıcı, lavabo açıcı, tuvalet kokusu gibi maddelerde arar çözümü ama herhangi bir yardımı olmaz bu tür maddelerin ve olayın daha çok büyümesine sebep olur.

Tuvalet açıcı kimyasallar pimaş içindeki kalıplaşmış pisliği ayırarak dirseklerde veya pimaş ek parçalarında takılarak daha kısa sürede tıkanmaya sebep olabilir ve tuvalet kokuları dikkatsiz biranda tuvalet deliğine kaçırılıp tıkanmasına neden olur. Bu gibi durumlarda işinde uzman profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz, tuvalet açma servisimiz gelerek elektronik cihazlarla kısa sürede bu kötü durumdan ekonomik fiyatlar ile sizi kurtarır.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

su kaçağı bulma