Uzman Personel ve Modern Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti

Uzman Personel ve Modern Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen sorunlar arasında lavabolarda görülen su sızıntıları, sifonlardaki su sızıntıları, oluşan kireç ve pas problemleri, boruların tıkanması, döşeme ve duvarlarda oluşan ıslaklıklar, boyalarda kabarma ve dökülmeler, renk değişimleri ve kötü kokular sıklıkla görülenlerdir. Su tesisatlarınızda meydana gelen problemlerin çözümü için firmamız profesyonel hizmet anlayışı ile çalışan uzman ekipleri ile haftanın her günü hizmetinizdedir. Çözülmeyen tesisat sorunları daha büyük sorunlara yol açmakta hatta bazen komşularınıza da yansımaktadır. Üst komşunuzun tesisatındaki sorunlar yüzünden tavanınızda kabarma, dökülme, renk değişimi, kötü koku, sararma gibi problemleri yaşamak istemeyeceğiniz şüphesiz bir gerçektir. Bu sebeple kendi tesisatınızda meydana gelen sorunlar için komşularınızı rahatsız etmeniz hoş bir durum olmayacaktır.

Yakın bir zamana kadar su kaçağı tespiti oldukça zor bir süreçti. Su kaçağı bulma adıyla deneme yanılma yöntemi kullanılır, bunu yaparken de kırılmadık yer kalmayarak evler, iş yerleri, binalar şantiyeler haline gelirdi. Ayrıca sorunun yaşandığı bölge işlem bitene kadar kullanılamadığından zor anlar yaşanırdı. Su kaçağı için başlayan süreç tadilat masraflarının da eklenmesiyle oldukça yüksek ücretlere mâl olurdu.

Teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza giren pek çok teknolojik cihaz olmuştur. Bu cihazlar yardımıyla işlerimiz daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmaktadır. Her alanda olduğu gibi su tesisatları için geliştirmiş olan bu teknolojik cihazlar yardımıyla sorunlar çok kolay şekilde çözülmekte ve bu işlem gerçekleştirilirken eviniz şantiyeye dönmeden işlem tamamlanmaktadır. Firmamız bu konuda profesyonel çalışmalar yürütmektedir. Sorunlarınızın çözümünde kullandığımız son teknoloji cihazlar ve cihaz kullanımı konusunda eğitimli uzman personelimiz ile su sızıntısı olan bölge tam olarak tespit edilmekte, minimum hasarla süreç tamamlanmaktadır. Böylece ödeyeceğiniz ekstra tadilat masrafları ortadan kalkacağı için cep yakan tamirat işlemlerinden kurtulabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

su kaçağı bulma