Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

tuvalet açmaTuvaletler insanların en sık kullanım alanları arasın yer aldığından tıkanmaların da en sık yaşandığı yerler arasında ilk sıradadır. İnsanların tuvaletlere saç, diş macunu kutusu, bez, çocuk bezi, toka gibi attıkları yabancı cisimler bir süre sonra tıkanmalara neden olmaktadır. Apartman, iş yeri gibi büyük yerlerde sıkıntılar kaçınılmaz olmaktadır. Sorunların önüne geçmeniz için, çöpe atılması gerekenlerin tuvalete atılmaması için özen göstermelisiniz. Tuvaletlerdeki tıkanıklık insanların korkulu rüyasıdır. Geri tepmeler ve giderlerin bulunduğunuz yere taşması sonucunda maddi ve manevi sıkıntılar yaşayacağınız gibi kötü koku ve görüntü nedeniyle de bulunduğunuz yerde yaşamınızı sürdüremeyeceğiniz kadar sıkıntı yaşamanıza neden olacaktır. Tuvalet tıkanıklığı yaşadığınız zaman uzman firmalarla iletişime geçmeyi ihmal etmemelisiniz.

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır konusunda firmalar günden güne gelişmektedirler. Siz pompalama yaparak veya tuvalet giderine telle müdahale ederek geçici tıkanıklık olarak tıkanıklığı açarsınız. Ancak firmalar sizlere kalıcı çözümler sunmaktadırlar. Tuvalet gideri nasıl açılır işi için firmaların yurt dışından getirdikleri cihazlar kullanılır. Bu cihazlar kameralı olduklarından giderlerin içlerini görüntüleyebilmektedirler. Giderler görüntülendikten sonra bilgisayar ortamına aktarılmaktadır. Bilgisayarda uzmanlar tarafından gerekli incelemeler yapılmakta ve tıkanıklığın nasıl açılmasının uygun olduğunu belirlemektedirler. Tuvalet, kanal, banyo, lavabo tıkanıklıklarının en iyi açılması tanzikli su gönderimi ile yapılmaktadır. Tanzikli su gönderimi önce yavaş daha sonra hızlı olarak yapılmaktadır. Tazyikli su giderlere yapışmış olan yabancı cisimlerin parçalanarak yok olmasını sağlamaktadır. Firma bu işlemden sonra tekrar bir kontrol yapmakta ve kalan parçaların da yok olmasını sağlamaktadırlar.

Tuvalet tıkanıklığı açma profesyonel firmaların yaptığı bir iştir. Klasik yöntemlerle çalışan ustalardan yardım almaya kalkar veya kendi ilkel yöntemleriniz ile tıkanıklık açmaya çalışırsanız daha büyük sorunların oluşmasına neden olabilirsiniz. Firmalardan her konuda bilgi alabilirsiniz. Profesyonelce yapılan bu işte firma sizlere garanti vermektedir. Zamanla boruların iyice aşınması, geri tepmelerin yaşanması sonucunda oluşan tıkanıklıklara engel olmak için gerekirse tesisatlarınızda yenileme yapmalısınız.

Tesisatla ilgili yaşanan sorunlar:

tuvalet tikanikligini ne açar, tuvalet tikanmasi nasil acilir, tuvalet tıkanıklığı, tuvalet nasil acilir, tuvalet tıkanınca nasıl açılır, klozet tıkanıklığı nasıl açılır, tıkanan tuvalet gideri nasıl açılır, tuvalet tıkandı nasıl açabilirim, tuvalet tıkanırsa ne yapılır, tuvalet tıkandı nasıl açarım, tuvalet gideri nasıl açılır, tuvalet acicilar, tuvalet giderini ne açar, tuvalet tıkanmasını ne açar, tuvalet tıkanıklığı nasıl geçer, tuvalet tıkanırsa nasıl açılır, tuvalet tıkanırsa, klozet tıkanması nasıl açılır, tıkanık tuvalet nasıl açılır, klozet tıkanıklığı açma, tıkanan tuvalet, tuvalet tikanikligina cozum, klozet tıkandı nasıl açabilirim, tuvalet tıkanınca, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, google, klozet tıkanması, tuvalet tıkanıklığına ne iyi gelir, tıkanan klozet nasıl açılır, wc tikanmasi, tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri, klozet tıkanırsa nasıl açılır, tıkalı tuvaleti ne açar, tuvalet tıkanıklığını ne giderir, tuvalet tıkanmasında ne yapılır, tuvalet tıkanıklığı açma makinaları fiyatları, Tuvalet tıkanıklığına ne yapılır, tuvalet tikanmasini nasil acariz, tuvalet açma, tuvalet tıkanmasına ne iyi gelir

Yorumlar (16)

 • Samiye Aykan

  Klozetimiz tıkandı nasıl açabiliriz.

  1. Kevser Dilli

   Klozet tıkanmalarında öncelikli olarak yapmanız gereken şey sürekli tazyikli su basmak olacaktır. Su basımının ardından açılmazsa uzmanlardan yardım alın.

 • Gülşah Tekeli

  Tuvaletlerimiz sürekli tıkanıyor. Klozette tıkanıyor. Klozetin nasıl açılacağını bilemiyoruz.

  1. Kasım Gündüz

   Aslında klozetler tıkanmalarda daha kolay onarım yapılabilen ilk yerdir. Klozetlerinize tazyikli su vererek kolayca sorunu halledebilirsiniz.

 • Murat Günalp

  Tuvaletler tıkanıyorsa bilinki katı açıklar çok atılıyor. Tuvaletiniz patlarsa büyük sorun olur.

 • Ahmet Biröz

  Tesisatçıyım. Ençok tuvalet tıkanıklığı problemiyle karşılaşıyoruz. Bu sorunun temel sebebi tuvaleti çöp olarak görenlerdir.

 • Nadi Keskin

  Tuvatelerimizde herzaman tıkanma sorunu yaşıyorum. Pes artık çok yorulduk onarım yapmakla. Birçokta masraf gitti. Sanırım alaturkayı bırakacağız.

  1. Harun Hadioğlu

   Bu sorunlar eski yaşlı binalarda karşılaşılıyor. Bence pes etmemelisiniz. Tesisatınızı uzman kişiler eşliğinde yenilirseniz rahat edebilirsiniz.

 • ogrensek

  teşekkürler anlatım için

 • Ferda ÖneL

  tuvaletlerimizde tıkanıklık sorunu yaşıyoruz. Tıkanıklığı çözebilmemiz için bize sıhhi tesisatçısı önerebilirmisiniz.

 • Hüseyin Alp

  Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır konusunda çok araştırma yaptım. Googlede yazmadığım yer kalmadı. En kolay çözümü burada buldum.

 • mert yalçın

  Tuvalet tıkanıklıkları ile başımız belaya girmiş durumda. Naparız nasıl çözeriz bir türlü bilemiyoruz.

 • Bahadır Mert

  Klozetlerimiz tıkandı bizimde. Klozetimizi açmak için neler yapabiliriz. Nasıl bir yol izlemeliyiz.

 • Oğuzhan Solak

  Bizim klozetlerimizde tıkanma sorunu var nedenini bir türlü anlamadık. Aslında tazyikli suda veriliyor hep çok ilginç.

 • emine özkoyuncu

  tuvaletlerimiz sürekli tıkanıyor. Tıkanıklık soruna çözüm bulmamız gerekiyor. Aksi halde büyük sorunlar yaşayacağız.

 • gülay evren

  merhabalar tuvalet tıkanıklığı sorunuyla uğraşmaktan çok bıktım. Sürekli tıkanıyor. Bu soruna nasıl çözüm bulabiliriz.

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  su kaçağı su tesisatçısı su kaçağı istanbul su kaçak tespiti su kaçağı bulma istanbul su kaçağı tespiti