Tıkanmış Boru Açma

Tıkanmış Boru Açma

Mutfak lavabolarından, tuvaletlerden, banyolardan gönderilen pis suların kanalizasyon sistemine ulaştırılmasını sağlayan araçlar borulardır. Bu borularda evsel ve çevresel atıklardan kaynaklı tıkanıklıklar oluşabilir. Bu tıkanıklıkları gidermek için profesyonel bir yardım alınmalıdır. Tıkanmış boru nasıl açılır hangi yöntemler kullanılmalıdır gibi pek çok sorunun cevabını kurumsal firmamız modern teknoloji robot cihazların yardımı ile verebilmektedir. Borularda meydana gelen tıkanıklıkların tesisata zarar verilmeden ortadan kaldırılması ekonomik olarak da siz müşterilerimizin lehine olacaktır.

Peki hasar oluşturmadan tıkanmış borular nasıl açılır? Kurumsal firmamız bu alanda siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve tıkanıklıkları ortadan kaldırırken ekstra masraflardan sizi korumak için tıkanıklık açıcı robot cihazları kullanmaktadır. Ayrıca tıkanmış olan yerin tespitini yapmada kullanılan kameralı görüntüleme sistemi ekiplerimizin işini oldukça kısaltan bir sistemdir. Kameralı görüntüleme sistemi ile boruların içinden gelen görüntüler bilgisayar ekranına yansıtılmaktadır. Bu görüntüler doğrultusunda tıkanıklık açıcı robot cihaz tıkanmış bölgeye gönderilir. Yine diğer sistem gibi tıkanmış borunun içinden gönderilen tıkanıklık açıcı cihaz etrafa zarar gelmesini önler. Bu sayede sıradan tesisatçılara nazaran az bir külfetle tıkanmış borular açılır. Sıradan tesisatçılarda bu robot cihazlar kullanılmadığından eski usul el yordamıyla tıkanıklık gidermeye çalışılır.

Hal böyle olunca tıkalı bölgeyi bulmak için boruların tek tek sökülmesi gerekirdir. Eğer tuvalet borularından oluşan bir tıkanıklık söz konusu ise tuvaletler kullanılmaz hale gelir. Yine aynı şekilde lavabolardaki borularda oluşan tıkanıklıklar sonrasında banyo ve tuvaletler kullanılamaz ve mağdur olursunuz. Bu nedenlerden dolayı tıkanmış boru nasıl açılır gibi sorularla karşı karşıya kaldığınızda tıkanıklığın bir an önce giderilmesi için robot cihazlar ile hizmet veren kurumsal firmalardan yardım alınmalıdır. Çelik helezon yaylı tıkanıklık açma robot cihazı boruların içinden yaptığı tıkanıklık giderme işlemi ile sorunlu alanlara zarar gelmemektedir. Boruları tıkayan cisimleri iyice parçalayan ve logarlara kadar gönderen bu robot, parçalayamadığı cisimleri de yaylarının arasında alarak geri çeker. Ekiplerimiz de hiçbir alanı pisletmeden bu atıkları poşetler ve çöpe atar. Tıkanmış boru nasıl açılır gibi sorularınıza cevap kurumsal firmamız tarafından bu şekilde siz müşterilerimize verilir.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

su kaçağı bulma