Tıkalı Klozet Açma

Klozet tıkanıklıkları, banyoda sıkıntı yaratabilecek kadar sık başımıza gelir. Su kaçakları, yarattıkları nem ve rutubet, yüksek gelen su faturaları gibi büyük sorunlara yol açabilir. Çözümü için profesyonel bir firmadan yardım almak gerek.

Tıkalı klozet açma işlemi sıkıntılı bir süreç olması ve banyonuza zarar vereceği düşüncesiyle vazgeçtiğiniz bir iş. İyi bir su tesisatçısı bulmak ve istediğiniz an ulaşmak kolay olmasa gerek. Artık deneyimli birçok firma sayesinde 7/24 kaliteli bir hizmet alıp kısa sürede sorunu çözmeniz mümkün. Tıkalı olan klozetlerinizi hiçbir yeri kırdırmadan teknolojik aletlerle açtırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Klozet tıkanmaları, daha çok içinde biriken saç, kıl gibi maddelerden kaynaklanıyor. İçine atılan sert cisimler ve tuvalet kâğıtları bile ciddi sıkıntılara yol açar. Tıkalı klozet açma kullanımdaki bireysel yanlışlıkların yanı sıra tesisattaki hatalar ya da zamanla aşınan boruların içindeki kireç miktarı da tıkanıklara neden olur. Kolayca halledilmesi için uzman bir ekipten destek almak gerekebilir.

Pratik yöntemleri deneyenleriniz olmuştur. Piyasadaki tuvalet açıcı ürünler, özel kimyasal çözeltiler gibi. Bunlar periyodik olarak uygulandığında tıkanıklıkların oluşmamasını sağladığı gibi tıkanıklık durumunda sadece geçici bir çözüm oluşturmaktadır. Bazen bu maddelerin tıkanıklığı daha da arttırdığı gözlenmiş, tesisata zarar verdiğini görülmüştür.

Kendi başınıza bu sıkıntılarla uğraşmak ve tadilat gerginliği yaşamadan uygun bir fiyata çağıracağınız firma, sizin için bu işi pratik bir şekilde halledecek, banyonuza zarar vermeden kısa sürede tıkalı olan tuvaletinizi açacaktır.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

su kaçağı bulma