Tıkalı Boru Açma

Tıkalı Boru Açma

Su kaçaklarının yarattığı sorunlarla boğuşmak yerine alacağınız küçücük bir profesyonel desteğin yaşamanızı nasıl kolaylaştıracağını görmelisiniz. Tıkalı boru açma işlemi için işinin ehli bir firmayla çalışmak yeterli.

Banyo ve mutfak, en çok kullandığımız yaşam alanları olması sebebiyle zaman zaman tadilat gerektirebilir. Borulardan geçen kireç, tortulaşmalara, tortulaşmalarda tıkanıklıklara neden olur. Tuvalet ve mutfak giderlerine atılan pislikler boruların ek yerlerinde toplanır ve baskınlara yol açar. Su kaçakları şeklinde de seyredilebilecek tıkanıklıkların bir anda açılması gereklidir.

Evinizde işlerinizin aksamasına, işyerlerinizde tuvalet tıkanıklığı gibi çok kullanılan alanlarda sıkıntı yaşamanıza neden olan boru tıkanıklıkları, can sıkıcı bir konudur. Klozetin düğmesine bastığınızda su gitmiyor, giderden akıtıyorsa, mutfakta da damla damla akarak komşularınıza zarar veriyorsa binanızı su basabilir. Daha büyük hasarlara yol açmadan işinin uzmanı bir firmayı arayarak yardım almalısınız.

Küvet, lavabo, klozet gibi tıkanıklıkların görüldüğü yerlerde sorun bireysel kullanımdaki yanlışlıklardan değil ana kanalizasyon borusundan da kaynaklanabilir. Bunun noktasal tespitini yapmak üzere çağırdığınız deneyimli usta, teknolojik donanımda sahip özel görüntüleme aletleriyle tıkanıklığın yerini ve nedenini belirler. Aynı gün içerisinde hallolan boru tıkanıklığı açma işlemiyle tesisatınıza zarar verilmeden sorun giderilmiş olur.

Tıkalı boru açma işlemi, borularınız tahrip görmeden kısa sürede tamamlanır. Boru tıkanıklık açma makinesi ile hizmet veren kurumsal firmalar, ekonomik bir şekilde istediğiniz her an size ulaşıp sizi sorun yaşama derdinden kurtarır.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

su kaçağı bulma