Tıkanıklık Açma

Lavabo Gideri Açma
Evlerde sık sık meydana gelen sorunlardan biri de lavaboların tıkanmasıdır.  Bu can sıkıcı durumdan bir an önce kurtulmak için aklımıza gelen ilk yöntemi uygularız. Lavabo gideri açma işlemi kullanacağımız en basit çözüm yöntemi her yerde satılan ve kolayca bulabileceğimiz lavabo aç kimyasallarıdır. Suyla karıştırılarak ya da doğrudan lavabo giderine döktüğümüz bu kimyasallar tıkanıklık sorunlarında bize kısa süreli çözümler sunmaktadır..
Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır
Tuvalet tıkanıklığı sorunlarınıza çözüm avrupadan ithal tıkanıklık açma cihazlarımız ile müdahale ediyoruz, profesyonel servis ekibimiz tıkanıklıklara müdahale ederken tuvaletlerinizde hiç bir şekilde kırma ve dökme gibi hasarlar vermemektedir. Alaturka tuvalet alafranga ve klozet tıkanıklıklarını modern cihazlarımız ile kısa sürede açıyoruz. Görüntüleme cihazlarımız sayesinde tıkanan nesneleri görüntülüyor ardından tıkanıklığı açıyo..
Kamera ile Kanal Açma
Kamera ile kanal açma işlemleri gerçek manada uzmanlık gerektiren bir tesisat işidir. Bunun nedeni ise kanalların yapmış oldukları işlev bakımından önem taşıması ve birçok pis atığın suların bu noktalardan geçmesidir. Bu nedenle çoğu kişi veya kurum tıkanıklık açma işlemlerinde kanal açma çalışmalarını yürütmez. Yerin altında bulunan kanalizasyon boruları girilmesi zor noktalardır. Gelişen teknoloji yardımı ile de artık kanal hatlarına ..
Lavabo Tıkanıklığını Nasıl Açarım
Evlerimizde ve işyerlerimizde rastlamış olduğumuz sorunlardan bir tanesi de lavabo tıkanıklıklarıdır. Lavabo tıkanıklığının başlıca sorunları yemek artıkları , temizlik bezlerindeki kırıntılar , çöp artıkları gibi durumlar lavaboların tıkanmasına yol açar. Genel olarak mutfakların tıkanması büyük restorantlarda meydana gelir. Lavabo tıkanıklıklarını çoğu zaman eski yöntemler kullanarak çözmeye çalışırız. Bu yöntemleri kullanırken bize d..
Tıkalı Gider Borusu Açma
Tıkalı gider borusu açma işini yapan firmalar son teknoloji ürünü cihazlar ile çalışmakta ve tıkanıklık sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadırlar. Tıkanıklıklara en çok neden olan şey insanların lavaboları, tuvaletleri yanlış kullanmalarıdır. Atılan bozuk para, kâğıt havlu, peçete, kulak çubuğu, diş macunu kutusu gibi yabancı maddelerden dolayı bir süre sonra tıkanıklıklar başlamaktadır. Firmalar öncelikle tıkanıklığın nerede olduğu..

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

su kaçağı bulma