Ne Yapmalıyım ?

Lavabodan Lağım Kokusu Geliyor
Lavabodan gelen lağım kokusu ancak teknoloji ve uzman kişiler tarafından kısa sürede sorunsuz olarak çözülebilecek olan önemli bir sorundur. İşyeri veya evlerimizde bulunan ve sıklıkla kullandığımız lavabolar bazı durumlarda arıza çıkartabiliyor. Lavabodan gelen lağım kokusu da bu arızanın bir sonucudur. Lavabodan gelen lağım kokusu lavabodan mı pimaş borularından mı yoksa kanal hatlarından mı geliyor bunu kendi imkânlarımızla tespit et..
Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır
Tuvalet tıkanıklığı sorunlarınıza çözüm avrupadan ithal tıkanıklık açma cihazlarımız ile müdahale ediyoruz, profesyonel servis ekibimiz tıkanıklıklara müdahale ederken tuvaletlerinizde hiç bir şekilde kırma ve dökme gibi hasarlar vermemektedir. Alaturka tuvalet alafranga ve klozet tıkanıklıklarını modern cihazlarımız ile kısa sürede açıyoruz. Görüntüleme cihazlarımız sayesinde tıkanan nesneleri görüntülüyor ardından tıkanıklığı açıyo..
Tıkanmış Boru Açma
Mutfak lavabolarından, tuvaletlerden, banyolardan gönderilen pis suların kanalizasyon sistemine ulaştırılmasını sağlayan araçlar borulardır. Bu borularda evsel ve çevresel atıklardan kaynaklı tıkanıklıklar oluşabilir. Bu tıkanıklıkları gidermek için profesyonel bir yardım alınmalıdır. Tıkanmış boru nasıl açılır hangi yöntemler kullanılmalıdır gibi pek çok sorunun cevabını kurumsal firmamız modern teknoloji robot cihazların yardımı ile v..
Rothenberger Su Kaçak Tespit Cihazı
Rothenberger  Cihazla su kaçağı tespiti işlemleri Endüstri Devrimi ile hız kazanan ve günümüz dünyasında zirve noktasına ulaşan teknoloji ve bu teknolojiyi bünyelerine kazandıran kurumsal firmalar aracılığı ile yapıldığında sorunsuz ve kalıcı olarak çözülmektedir. Olaya geniş bir açıdan baktığımızda gerçekten de kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerini modern yöntem ve cihazlar olmadan yapmamız asla mümkün değildir. Cihazla su kaçağı tesp..
Peteklerin Suyu Nasıl Kontrol Edilir ?
Peteklerin suyu nasıl kontrol edilir? Peteklerinizde ısınma sorunu varsa suyunun kontrol edilmesi gerekiyorsa da suyunun alınması ve tazelenmesi gerekmektedir. Suyun azalması demek ısınma sorununun başlaması demektir. Bu durumda da daha fazla enerji harcanmakta ve kaloriferlerin çok açılmasından dolayı da fazla fatura ödemek zorunda kalabilirsiniz. Kombiler üzerinden bulunan bir gösterge vardır. Gösterge suyun basıncının ne durumda o..
Su Tesisatında Kaçak Nasıl Bulunur ?
Su tesisatında kaçak nasıl bulunur? Profesyonel firmaların ellerinde bulunan cihazlar ile kaçaklar tespit edilmektedir. Geçmiş zamanlarda tesisatlarda yapılan hatalar, yanlış malzeme kullanımları ve tesisatı yapan ustaların hataları ve zaman içerisinde boruların aşınıp çürümesi yüzünden tesisatta su kaçakları oluşabilir. Su sızıntıları faturaların yüksek gelmesi, fayansların kalkması ile gün yüzüne çıkmaktadır. Su tesisatında kaçak bulu..
Bulaşık Makinesi Gideri Tıkandı Ne Yapmalıyım ?
Bulaşık makinesi gideri tıkandı ne yapmalıyım? Diye düşünen bayanların sorununun çözümü kurumsal firmalarda saklıdır. Tıkanıklıkların genel nedeni bulaşık makinesine yerleştirilen bulaşıkların tam olarak temizlenmemesidir. Kirli suların borulardan giderek bir süre sonra yemek artıklarının boruları tıkamasının kaçınılmaz olduğu bilinmelidir. Özellikle yağlar bir süre sonra tortuların oluşmasına neden olmaktadır. Giderlerin açılabilmes..
Banyo Küveti Su Kaçırıyor Ne Yapmalıyım ?
Banyo küveti su kaçırıyor ne yapmalıyım? Diye düşünen ev sahiplerinin zaman kaybetmeden su kaçaklarını engellemeleri gerekmektedir. Aksi takdirde banyonuza zarar verecek ve daha çok maddi kayıplarınız olacaktır. Banyolarda sıcak soğuk, temiz kirli su boruları bulunmaktadır. Hangisinde kaçak olduğunun bulunabilmesi için profesyonel firmalar cihazla su kaçağı bulmaktadırlar. Cihazlar kaçaklar için özel olarak yurtdışından getirilmekted..
Duşakabin Gideri Tıkandı Ne Yapmalıyım ?
Duşa kabin gideri tıkandı ne yapmalıyım? Sorusu özellikle bayanların sıkılmalarına neden olmaktadır. Günün bir kısmı banyolarda geçmektedir. Banyolarda çoğunlukla kullanılan duşa kabinlerin genellikle alt kısımlarından su gelmektedir. Bunun nedenini ise ev sahipleri bilmemektedir. Hatta su kaçağı akıllarına bile gelmemektedir. Faturalarınızda yükseklikler banyonuzun belirli yerlerinde küflenmeler oluyorsa banyo giderlerine giden sula..

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

su kaçağı bulma