Lavabodan Lağım Kokusu Geliyor

Lavabodan Lağım Kokusu Geliyor

Lavabodan gelen lağım kokusu ancak teknoloji ve uzman kişiler tarafından kısa sürede sorunsuz olarak çözülebilecek olan önemli bir sorundur. İşyeri veya evlerimizde bulunan ve sıklıkla kullandığımız lavabolar bazı durumlarda arıza çıkartabiliyor. Lavabodan gelen lağım kokusu da bu arızanın bir sonucudur. Lavabodan gelen lağım kokusu lavabodan mı pimaş borularından mı yoksa kanal hatlarından mı geliyor bunu kendi imkânlarımızla tespit etmek zor olsa da bazı ipuçlarından yola çıkarak bazı bilgiler elde edebiliriz. Mesela lağım kokusu mutfak tuvalet ve banyoda aynı anda hissediliyorsa sorunun pimaş ya da kanal sistemlerinde olduğunu hemen anlayabiliriz.

Lavabodan gelen lağım kokusu sadece banyo lavabosundan, tuvalet veya mutfak lavabosundan geliyorsa sorun sadece yerel olarak kalır ve çözümü daha kolay olur. Lavabodan gelen lağım kokusu çok yüksek bir ihtimalle ya pimaş ya kanalizasyon ya da lavabo gider borularında tıkanıklık olduğunda oluşur. Tabii burada insanların bu sistemleri hor kullanması ve ileride oluşabilecek sorunları görmezden gelmesinin de hatırı sayılır derecede etkisi vardır. Bu sorunla teknoloji olmadan baş etmek mümkün değildir. Sorunun tespiti için duvarları kırmak boruları çıkartmak eşmek deşmek günlerce uğraşmak evi bahçeyi ya da sokakları kazı alanına çevirmek ne kadar doğru? Tüm bu sorunları analiz eden lider kurumsal firmamız teknolojiyi maddi kayıp düşünmeden satın almış ve müşteri lehine işlemleri değiştirmiştir. Lavabodan gelen lağım kokusu için kurumsal firmamız elektronik robotik cihazlar ve özel eğitimlerden geçirilerek oluşturulan profesyonel ekipleriyle sorunu çözmek için sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Eski tip yöntemlerin aksine sizlere iş başarısı, iş garantisi ve ekonomik fiyatlar sunan kurumsal firmamız daima sizlerin yanındadır. Lavabodan gelen lağım kokusu sorununu çözmek için profesyonel ekiplerimiz önce robot kameramızı gider borularına göndererek sorunun nerede olduğunu anında saptar. İşlevsel kameramız, su geçirmez ve en pis sularda dahi net görüntü çekerek bunları ekrana aktarır. Daha sonra robotik cihazımızı devreye sokarız. Belirlenen noktaya yüksek basınçlı su pompalayarak kısa sürede sorunu çözeriz.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

su kaçağı bulma