Lavabo Tıkanıklığını Nasıl Açarım

Evlerimizde ve işyerlerimizde rastlamış olduğumuz sorunlardan bir tanesi de lavabo tıkanıklıklarıdır. Lavabo tıkanıklığının başlıca sorunları yemek artıkları , temizlik bezlerindeki kırıntılar , çöp artıkları gibi durumlar lavaboların tıkanmasına yol açar. Genel olarak mutfakların tıkanması büyük restorantlarda meydana gelir. Lavabo tıkanıklıklarını çoğu zaman eski yöntemler kullanarak çözmeye çalışırız. Bu yöntemleri kullanırken bize daha fazla maliyetli olacağını göz önünde bulundurmalıyız.

Eski yöntemler kullanarak Biz bu durumların yaşanmaması adına daha etkin çözümler kullanarak sizlere daha kısa sürede yardımcı olup sorunlarınıza kökten çözüm bulmaktayız. Eski klasik yöntemler yerine yüksek teknolojideki firmalara  başvurmanızı tercih ederiz. Firmamız lavabodaki tıkanıklıklarınız için ilk olarak tıkanan bölgeye gelip sorunun nereden kaynaklandığını firmamızın ürünü olan kamera ile görüntüleme tekniği ile sorunun nerden kaynaklandığını buluruz. Lavabolardaki tıkanıklığın nereden kaynaklandığını bulduktan sonra firmamızın gelişmiş ürünü olan çelik helezon yaylı robotlarımız ile orada oluşan tabaka ve tortuları en küçük parçalara bölerek su ile kanalizasyona dökeriz.

Bu şekilde sorunlarınıza kökten çözüm buluruz. Firmamız bu yöntemle sorunlarınızı herhangi bir kırma dökme işlemi kullanmadan size daha az maliyeler çıkartıp sorunlarınızı bulmaya çalışır. Sıradan çağırmış olduğunuz bir tesisatçı lavobadaki tıkanıklığı nereden kaynaklandığını ilk görüşte bilemez. Bunun için sizden lavabonuzu kırmanızı teklif edecektir. Ve lavabolarınıza bu tür bir işlemle başladığınızda sizlere daha fazla maliyet çıkaracağına işarettir. Çağırmış olduğunuz tesisatçı bu işlemde sadece lavabolarınıza değil banyodaki yada mutfağınızda ki fayanslara da zarar verecektir. Ve bu işlem git gide size daha fazla maliyetli olacaktır. Kurumsal firmalar sıhhi tesisat sorunlarınızı profesyonel yöntemlerle çözer…

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

su kaçağı bulma