Lavabo Tıkanıklığı

Lavabo Tıkanıklığı

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı meydana geldikleri yerleri uzun süreli sorunlara tabii tutar. Çünkü tıkanıklıklar gider borularının içinde meydana gelir ve bu tıkanıklıklara çıplak elle ulaşma imkanı yoktur. Bunun yanında oluşan tıkanıklıkları su ile giderme gibi bir imkanda yoktur. Lavabo tıkanıklığı sırasında pis su birikintileri meydana gelir ve bu sular çevreye yayılarak hem tıkanıklığın oluştuğu yerlerin kullanılamaz hale gelmesine hem de sulardan doğan kötü kokular yüzünden  çevrede yaşamakta olan insanların rahatsızlanmasına neden olur.

Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır ?

Tıkanmış olan lavaboları açmak için çeşitli yöntemler vardır. Lavabo aç ve kireç sökücü kimyasal maddeler ile tıkanıklıkları giderme, demir çubuk yardımı ile lavabo borularında tıkanıklığa sebep olmuş olan maddeleri itme ve basınçlı su pompası kullanarak tıkanıklığa sebep olmuş maddeleri yüzeye çıkarmak gibi yöntemler bulunmaktadır. Ancak kullanılan bu yöntemlerin çoğu başarısızlıkla sonuçlanır. Çünkü bu yöntemler ile büyük çaptaki tıkanıklıkları açmak imkansızdır. Bu yüzden lavabo tıkanıklığı açma işlemleri için dalında uzman ve eğitimli olan personellerden ve bu personellerin bünyesi altında çalıştıkları firmalardan yardım almak gereklidir.

Kurumsal firmamızın dalında uzman ve eğitimli personelleri lavabo tıkanıklığını açmak için kimyasal madde değil teknolojik alet kullanır. Kurumsal firmamıza ait olan bu teknolojik aletler tıkanıklık açma robotları ve kamera görüntü alma cihazlarıdır. Kullanılan bu teknolojik cihazların yardımı ile sizlere sorun yaratan tıkanıklıklar giderilmekte ve bu şekilde lavabo tıkanıklığı açma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Kurumsal firmamızın dalında uzman ve eğitimli olan personelleri lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde özellikle tadilata neden olacak sorunların ortaya çıkmasına engel olmak için öz verili çalışmaktadır. Bu sayede sizlere ve evinize maddi veya manevi herhangi bir sorun olacak etkenlerde bulunulmaz. Uzman personellerimiz evinizin duvar veya fayanslarını kırmamak için bu teknolojik aletleri kullanır ve bu teknolojik aletlerin yardımı ile sorunu ortadan kaldırır. Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde kamera görüntü alma cihazları ile tıkanıklığı tespit eder, tıkanıklık açma robotları ile de tıkanıklığa sebep olan madde ve cisimleri parçalarız. Parçalama işlemi ile boruların içi tertemiz olur ve bu sayede ilerleyen zamanlarda tekrardan tıkanıklıklar ile karşı karşıya gelmeniz engellenmiş olunur.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

su kaçağı bulma