Lavabo Gideri Açma

Lavabo Gideri Açma

Evlerde sık sık meydana gelen sorunlardan biri de lavaboların tıkanmasıdır.  Bu can sıkıcı durumdan bir an önce kurtulmak için aklımıza gelen ilk yöntemi uygularız. Lavabo gideri açma işlemi kullanacağımız en basit çözüm yöntemi her yerde satılan ve kolayca bulabileceğimiz lavabo aç kimyasallarıdır. Suyla karıştırılarak ya da doğrudan lavabo giderine döktüğümüz bu kimyasallar tıkanıklık sorunlarında bize kısa süreli çözümler sunmaktadır. Belki birkaç gün suyun gitmesini sağlayan bu yöntem kesin çözümler üretememekte ve tıkanıklık kısa süre sonra yeniden kendini göstermektedir.

Çok ucuz bir fiyata tedarik edebileceğimiz bu kimyasalların kullanımı sırasında da çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Cilde teması halinde ciddi sağlık sorunlarına yol açabilen bu kimyevi maddeler hem gider borularımıza hem de sağlığımıza zarar verebilmektedir. Sizler de lavabo gideri açma işlemleri sırasında risksiz ve kesin çözümler almak istiyorsanız yapmanız gereken kurumsal firmamızdan destek almak olacaktır. Tesisat alanında uzman firmamız, tüm lavabo tıkanıklıkları açma ve her türlü tesisat sorunlarında size en iyi hizmeti sunar. Kurumsal firmamız günümüz şartlarını, insanların ilgi ve beklentilerini göz önüne alarak teknolojiyi yakından takip etmekte ve teknolojik alt yapısını sürekli güncelleyerek kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Alanının en iyisi olan kurumsal firmamız lavabo tıkanıklıkları açma konusunda bildiklerinizi unutturarak size  yepyeni  bir hizmet sunuyor.

Kurumsal firmamız lavabo gideri açma işinde son sistem teknolojiyle oluşturulmuş robot cihazlarla çalışmaktadır. Evinize gelen ekibimiz hiçbir kırma dökme işi yapmadan, kameralı görüntüleme robot cihazı sayesinde sorunun sebebini görüntüleyerek tıkanıklık açma işlemi sırasında nasıl bir yol izleyeceğini  belirler. Lavabo borusu içine kolayca gönderilen bu robot cihaz tıkanmaya sebep olan nesneyi görüntüleyerek açma işlemi için bize yardımcı olur.  Ekibimiz hassas bir çalışma sonucu tıkanıklığın sebebini belirledikten sonra çelik helezonlu tıkanıklık açma robotunu devreye sokarak zaman kaybetmeden sorunu ortadan kaldırmak için çalışır. Tıpkı kameralı görüntüleme robot cihazı gibi kolayca gider borusu içine gönderilen tıkanıklık açma cihazı tıkanmaya sebep olan nesnenin parçalanarak logara gönderilmesini ve sorunun tamamen ortadan kalkmasını sağlar.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

su kaçağı bulma