Lavabo Açma

Lavabo açma işlemleri teknolojinin gelişimiyle birlikte yurtdışında üretilen özel cihazlar ve kanal açma makineleri mucizeler yaratıyor. Ülkemizdeki birçok başarılı tesisatçı ve kaliteli firma tarafından kullanılan bu harika teknolojinin nimetlerinden sizde faydalanın.

Teknoloji ilerledikçe sorunlara çözüm bulma yolları da artmıştır. Günümüzde lavabo tıkanıklıkları oldukça fazla karşılaşılan problemlerdir. Lavabo açmak için çeşitli yöntemler ve ürünler mevcuttur. Ancak lavabo açmak için kullanılan bu yöntemler her zaman işe yaramayabilir. Hatta sonu hüsran olabilir. Örneğin kimyasal lavabo açıcılar solunduğunda sağlığa zararlı boyutlardadırve gider borularındaki contalara zarar vererek ilerdeki sızıntılara davetiye çıkartırlar.

Lavabo açma işlemi her zaman profesyonel firmalar ve kişilerce yapılmalıdır. Lavabo açma son teknoloji ürünlerle kırmadan ya da sökmeden gerçekleştirilmesi daha uygun olan bir işlemdir. Görüntülü araçlarla tıkanıklık tespit edilmeli, uygun ekipmanlarla ve profesyonel kişilerce lavabo açılmalıdır.

Lavabo tıkandı ise evim kırılacak diye sıkıntı yapmayın biz kıra döke pimaş açma işlerini arkamızda bıraktık artık ister mutfak gideri tıkanıklığı açma olsun veya banyo lavabo tıkanıklığı açma olsun gider boru tıkanıklığı açma makineleri bu tür sıkıntıları kısa sürede garantili olarak açmakta. Lavabo tıkandı ve hızlı ve ekonomik çözüme mi ihtiyacınız var? Şirketimizi arayarak servis yazdırarak profesyonel yardım alabilirsiniz.

Firmamız size söz verdiği saatte adresinize gelerek tıkanmış lavaboyu pratik şekilde kanal açma makinesi ile açarak, etrafı kirletmez.

Lavabo tıkanıklığı açma işi için gidilen müşterilerimizin çoğu lavabo açıcı kimyasalları denemiş ama başarılı olamayarak bizi aramıştır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken husus lavabo açıcı kimyasalı üzerindeki kullanma kılavuzunu dikkatle okumak kimyasalı tıkalı lavabo ya döktükten sonra kaynar suyu arkasından boca edin yalnız dikkali olun üzerinize veya cildinize, gözünüze kesinlikle sıçratmayın elinize eldiven takın ve çıkan buharı solumayın ciğerlerinize zarar verebilir. İç kısımdaki contalara da zarar veren bu kimyasallar yüzünden tıkanıklık sonrası su sızıntısı yaşayabilirsiniz.

Lavabo tıkanıklıklarını açmak için kullanılan yöntemlerden biri olan özel cihazlarla temizleme işini profesyonel ekip gerçekleştiriyor. Lavabo tıkanıklıklarınızın yerini ve nedenini belirlemek üzere tıkanıklığın olduğu mekana gelen tesisatçılar, ellerindeki görüntüleme kameralarıyla boruların ve kanalların içini görüp noktasal tespiti yaparak kırmadan lavabo açma işlemini sağlıyorlar.

Lavabolar, banyo ve mutfaklarınızda sık sık başınıza gelen sıkıntılardır. Lavabo açma işlemi gerçekleştirilmediğinde tıkanıklıklara, rutubete ve su kaçaklarına neden olur. Alt komşunuza sızan su kaçakları, harcamadığınız halde gelen yüksek su fatura bedelleri, nemin eşyalarınıza hasar vermesi gibi durumların başınızı ağrıtmasını istemezsiniz.

Eskiden binanıza hasar verilerek yapılan bu işlemler artık hiçbir binaya zarar verilmeden ve aynı gün içerisinde sorunsuz bir şekilde yapılabiliyor. Lavaboyu açmak için eskiden kalma yöntemlerle pompalama ya da piyasada satılan kimyasal lavabo açıcı ürünlerini kullanmak, kalıcı bir çözüm sağlamadığı gibi daha büyük hasarlara neden olabilmektedir.

Lavabo açma işlemi artık çok kolay ve zahmetsiz bir iş. Zaman içerisinde mutfak ve banyolar çok sık kullanım alanına sahip olduklarından su tesisatları aşınır, bu eskimeyle lavabolarınızdan su gitmemeye başlar. Boruların içinde biriken kireçler ve pis atık sular, saç, kıl, yağ gibi birikintiler lavabonuzu kullanamamanıza yol açar. Böyle durumlarda hemen kaliteli bir firmayı arayarak su tesisatçısı çağırmalısınız.

Teknolojik ürünlerle kırmadan, mutfak ve banyolarda fayanslarınızı sökmeden uygun ekipmanla bu işlemin gerçekleştirilmesini sağlayın, makul fiyat seçenekleriyle çalışan firmalar sizi bu dertten kurtarsın. Tıkanmış lavobaları açmak artık eskisi kadar zor değil.

Tıkanan lavabonuzu denediğiniz birçok yönteme rağmen açamadıysanız tesisatçı çağırmaktan korkmayın. Artık teknoloji ürünlerinin yardımıyla mutfak ve banyonuzda bulunan tıkanmış lavaboları açmak için kırma işlemi yapılmasına gerek yoktur.

Tenolojik ürünler sınıfına giren kameralı aletler yardımıyla lavabonuzun neresi tıkanmış neden tıkanmış dakikalar içinde görüntülenmektedir. Yine bu gelişmiş aletler yardımıyla tıkanmaya sebep olan neden kolayca her hangi bir yer kırılıp dökülmesine gerek kalmadan ortadan kaldırılmaktadır.

Lavabonuzu açmak için başvuracağınız tesisatçının kameralı aletler kullanıp kullanmadığını mutlaka sorup öğrenin.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

su kaçağı bulma