Lavabo Açıcı

lavabo açıcı cihazLavabo açıcı firmamız Protesisat müşterilerine uygun fiyatlarla profesyonel  lavabo tıkanıklığı açma hizmeti sunmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine aynı hizmet kalitesi ile hizmet veren firmamız, tüm tesisat sorunlarınızı kısa sürede çözer.

Çözümü çok kolay olmasına rağmen sürekli ertelenen tesisat problemlerinden birisi de lavabo tıkanıklığıdır. Banyolarda, saç, sabun artıkları, sudaki kireç yüzünden zamanla lavabo giderleri daralabilir ve hatta tıkanabilir. Siz lavabo suyunu yavaş akıtıyor diye düşündüğünüzde aslında bu giderlerinizin verdiği bir alarmdır. Zamanla bu daralan giderde biriken pislikler lavabonuzu tıkar ve daha büyük sorunlara yol açar. Mutfak lavaboları en çok tıkanma ve su baskını görülen yerlerdir. Lavaboda yıkanan yeşil yapraklı sebzeler, yemek artıkları ve yağları zamanla mutfak lavabolarında birikerek tıkanıklık sebebi oluşturur. Tıkanmış lavabo ilk önce kötü koku yayarak daha sonra da yavaş su akışı ile kendini belli eder. Önlem alınmazsa yaşayacağınız gider baskını dolap ve fayanslarınızın yenilenmesine kadar varan sonuçlar doğurabilir.

Lavabo Açıcı Malzemeler Geçici Çözümdür

Lavabo açıcı malzemeler ile açmaya çalıştığınız lavabolar kısa süreli olarak açılmış gibi görünse de, lavabodan gelen koku bir süreliğine yok olsa da bu uzun sürmez. Üstelik lavabo açıcı kimyasallar giderlerin içindeki contaya zarar verir ve bir süre sonra sızıntılar meydana gelebilir. Uzun sert cisimler veya pompa ile lavabo tıkanıklığı açmak ise giderdeki pisliği daha derine iter ve  sorun daha da büyümüş olur. Pompa ile daha derine giden tıkanıklık sebebi belki de giderlerin değişmesini gerektirecek bir tesisat sorunu olarak gelişir.

Modern cihazlar, tesisat sektöründe eskiye nazaran çok daha hızlı ve kesin çalışmalar yapma olanağı sunmaktadır. Kameralı sistemler giderlerin içini görüntülemeyi mümkün kılar. Lavabo tıkanıklıklarında öncelikle giderlerin içine kameralı  görüntüleme cihazıyla girip tıkanıklığın tam yerini tespit ediyoruz. Tüm tesisat problemlerinde olduğu gibi tıkanıklık problemlerinde de sorunun kaynağı bulunduktan sonra yapılacak işlem çok daha kolay olmaktadır. Tıkanıklık sebebi bulunduktan sonra yurt dışından getirtilen özel tıkanıklık açma robotu devreye girer. Etrafı kirletmeden, giderlere zarar vermeden kısa sürede tıkanıklık açılmaktadır. Lavaboda kötü koku ve tıkanmış lavabo sorunlarınız için kurumsal firmamızı arayın, profesyonel çözümlerden siz de yararlanın…

lavabo-aciciTeknolojinin gelişmesiyle beraber tesisat sektöründe de büyük gelişmeler oldu. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız son teknoloji olan kanal açma robotu ve dedektörlü kameraları yurt dışından ithal ederek ayağınıza kadar getirdi. Son teknoloji cihazlar ile profesyonel ustalarımız tıkalı olan bölgeyi noktasal tespit edebiliyor.

Son teknoloji gelişmiş Kanal açma robotumuz tıkalı olan bölgedeki katılaşmış betonlaşmış veya yağlanmış maddeleri parçalayarak kanalizasyona gönderiyor ve tuvalet kâğıdı bez gibi maddeleri kendine sararak dışarı çıkartıyor. Bu gelişmiş teknolojik robotumuz tıkanıklığınızı kırmadan dökmeden zahmetsiz bir şekilde açıyor ve sizleri para harcamaktan ve evinizi tadilata sokmaktan kurtarıyor.

Kimyasal maddeler sizleri her zaman kesin bir çözüme  ulaştırmayabilir. Her türlü tıkanıklık hakkında firmamızı arayarak profesyonel yardım alabilirsiniz. Eski yöntemleri bir kenara bırakın ve son teknoloji kanal açma robotu sayesinde sizlerde kesin bir çözüme zahmetsiz bir şekilde ve para harcamayarak kavuşun. İstanbul un her bölgesine servisimiz vardır.

Piyasada lavabo aç, lavabo açıcı gibi isimlerle satılan kimyasal maddeleri kullanmanızı önermiyoruz. Bu gibi kimyasal maddeler sizleri uğraştırır ve zamanınızın ve paranızın boş yere gitmesine neden olur ve bu kadar uğraşmanıza ve para harcamanıza rağmen kesin bir çözüme ulaşamazsınız. Sizler de gelişen teknolojiye ayak uydurun ve teknolojinin nimetlerinden yararlanın.

Firmamızı arayarak randevu alın firmamızdan verilen saat süresi içinde ekiplerimiz adreste olacaktır. Profesyonel gelişmiş makinelerimizle tıkanıklığınızı evinize zarar vermeden kesin ve garantili bir şekilde açıyoruz. Lavabo gideri açma, tıkalı lavabo açma işlemleri ile evinizi tadilata sokmaya ve borularınızı kırdırmaya son..!

 

 

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

su kaçağı bulma