Kanalizasyon Açma

kanalizasyon-acmaKonut, işyeri, otel, fabrika, sağlık kuruluşları gibi geniş kitleye hitap eden alanlarda yoğun kullanıma bağlı kanallarda tıkanıklıklar görülür. Ana giderler ve pis su atıkları zamanla sıkıntı yaşatmaya başlar. Neyse ki çözümü artık çok kolay.

Ana atık giderleri, imalat giderleri, yağlı atık su giderleri gibi çeşitli noktalarda meydana gelen tıkanıklıklar özel kameralar sayesinde görüntülenip hiçbir yer kırılmadan kolayca açılıyor. Görüntüleme cihazlarındaki gelişen son teknolojiye göre kanalizasyon tıkanıklıklarında yer tespiti yapmak ve açma işlemlerini gerçekleştirmek mümkün.

Kanalizasyonda meydana gelen tıkanmalar, yabancı madde atımı, yapılan kazı işlemlerindeki kaya ve beton parçaları gibi çeşitli nedenlerden kaynaklanır. Kanalizasyon tıkanıklığı ihmal edildiğinde kötü kokulara neden olabileceği gibi evlerin ve işyerlerinin alt katlarında görülebilecek su baskınlara yol açar. Çamur, yağ, kir gibi birikintiler mazgallarda birikerek kanalları tıkar ve su sızıntıları yapar.

Bina atıklarının yanı sıra yağmur suları ve diğer atıklarında taşınmasını sağlayan kanallar vardır. Görüntü kirliliğine de yol açan tıkalı kanalları açma işlemi uzman ellere bırakmak faydalı olacaktır. Özel cihazlarla görüntüleyip basınçlı sularla temizleyeceklerdir. Kanalizasyon açma mikropların barınmaması için düzenli olarak yapılması gereken kanal temizliği, kanalizasyonun tıkanmamasını, işlevini rahatça yerine getirmesini sağlar.

Uygun fiyatlarla garantili bir hizmet veren firmalardan alacağınız destek sayesinde su sızıntılarına, tıkanıklık derdine son verebilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

su kaçağı bulma