Kameralı Gider Açma

Kameralı gider açma işlemleri için kurumsal firmamızın uzman ekibi teknolojik aletler kullanır. Bu teknolojik aletler sayesinde evinizin tuvalet, banyo ve mutfak gider hatlarında meydana gelmiş olan tıkanıklıkların yerini tespit edebilmekte ve bu tıkanıklıkları ortadan kaldırabilmekteyiz. Gider açma işlemleri için kurumsal firmamızın uzman ekipleri kameralı görüntü alma cihazı ile tıkanıklık açma robotunu kullanır.

Kameralı gider açma işlemlerinde etkili olan teknolojik alet kamera görüntü alma cihazıdır. Bu teknolojik aletin bu işlerde kullanılması hem maddi açıdan hem de manevi açıdan bizleri sorunlardan kurtarır. Çünkü eskiden gider açma işlemleri için teknolojik aletler kullanılmazdı ve gider tıkanıklıklarını tespit edebilmek ve bu tıkanıklıklara ulaşabilmek için  gider borularını çıplak gözle görme gerekliliği ortaya çıkardı. Bu gereklilik yüzünden de boruların üstünü kapatan fayansların tamamı kırılırdı. Bu da yeni fayansların alınması için maddi bütçenin zorlanması anlamını taşırdı ve tıkanıklığın yanı sıra fayansların da onarılma gerekliliği işlerin uzun süre sürmesine neden olurdu. Bu  yüzden fayansların kırıldığı bölge uzun süre kullanılamaz hale gelirdi. Ancak gelişen teknolojik imkanlar sayesinde artık kırmadan gider tıkanıklığı açabilmekteyiz.

Teknolojik bir göz olan kameralı görüntü alma cihazı gider borularına gönderilir ve boru içinden görüntü alınarak tıkanıklıkların yerini belirleyebilme imkanını doğurur. Bu sayede tıkanıklığın ana kaynağı ve tıkanıklığa sebep olan maddelerin tamamı görüntülenir ve bu maddeler için sizlere uyarıda bulunulur. Kurumsal firmamızın uzman ekibi kamera görüntü alma cihazını kullanıp tıkanıklıkların yerini tespit ettikten sonra tıkanıklığı gidermek için tıkanıklık açma robotunu devreye sokar. Bu teknolojik cihaz ile tıkanıklığa sebep olan maddeler parçalanır, parçalanamayan cisimler ise teknolojik robotun çelik yaylarına takılarak yüzeye çıkartılır. Bu sayede de pis su gider yolları tekrardan açılmış olur ve size sorun olan tıkanıklıkların tamamı ortadan kaldırılmış olunur. İşlem sonunda uzman ekiplerimiz yaptıkları işleri anlatan iş sözleşmesini de sizlere takdim etmektedir. Böylelikle kurumsal firmamızın güvencesini sizlere sunmuş olur.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

su kaçağı bulma